Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 11:29
 
AK PARTİ ERGENE KAPI KAPI ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Ergene Cumhur İttifakı Adayı Hamdi Sarıer ve AK Parti İlçe Başkanı Cem Karaca gece gündüz demeden dur durak bilmeden kapı kapı gezmeye devam ediyor.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Bir günde iki mahalle 5 ev ziyareti, 50'ye yakın esnaf ziyareti ve daha bir çok girişimlerde bulunan ekip Ergene ilçesinin makus tahilini değiştirmek için durmadan çalıştığını belirtiyor.

Hamdi Sarıer çalışmaları hakkında “Çok yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Gerek parti gerek ittifak çalışmalarımız ile durmadan Ergenemiz için çalışacak boş vaatler değil yapılacak olanları milletimize anlatacağız.” dedi.

İlçe Başkanı Cem Karaca, “SKM programlarımız çok verimli ve dolu dolu geçiyor. Belediye meclis üyelerimizin, teşkilatımızın ve Ergeneli gönül dostlarımızın destekleri bizler için çok önemli. İnşallah beceriksiz, yapmadığı faaliyetleri yapmış gibi gösteren bir belediye anlayışından uzak icraat belediyeciliği ile 1 Nisan sabahı zaferi kucaklayacağız.” İfadelerine yer verdi.

Ergene Cumhur İttifakı seçim çalışmaları kapsamında bir haftada 50 ye yakın ev, 15 kahvehane, 500’ün üstünde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: AK, PARTİ, ERGENE, KAPI, KAPI, ZİYARETLERİNİ, SÜRDÜRÜYOR,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı