Haber Detayı
04 Mayıs 2020 - Pazartesi 21:13
 
AK PARTİ KADIN KOLLARI KURUCUSU PROF. ŞENTOP’TAN İŞSİZ ÇOCUKLARINA İŞ İSTEDİ
İşsizliğin koronavirüs nedeniyle de giderek arttığı ülkemizde iş bulmak her geçen gün zorlaşıyor. AK Parti Sakarya Kadın Kolları kurucularından olduğunu söyleyen bir kadın TBMM Başkanı ve Tekirdağ Milletvekili Prof. Mustafa Şentop’un sosyal medya hesabında üniversite mezunu iki çocuğuna iş bulmasını istedi.
Haberi


İzzet MEDE – Hayatın her geçen gün zorlaştığı ve koronavirüs nedeniyle de dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de işsizlik en önemli sorunlardan biri olmaya devam ediyor.

TBMM Başkanı ve Tekirdağ Milletvekili Prof. Mustafa Şentop’un sosyal medya hesabında paylaştığı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günün mesajının altına  AK Parti Sakarya Kadın Kolları kurucularından olduğunu söyleyen İmran Hasekioğlu, zor durumda olduğunu belirterek biri mühendis üniversite mezunu iki çocuğuna iş bulunmasını istedi. Hasekioğlu'nun sosyal medyada TBMM Başkanı'ndan çocuklarına iş istemesi işsizliğin boyutunu gözler önüne seriyor.

Prof. Şentop’un sosyal medyada ki mesajının altına AK Parti Sakarya Kadın Kolları kurucu üyelerinden olduğunu söyleyen İmran Hasekioğlu, şu mesajı yazdı;”Sakarya AK Parti Kadın Kolları kurucu üyesiyim. Yıllarca hizmet verdim ancak inşaat mühendisi oğlum işsiz. İktisat mezunu kızım da işsiz. Tek başıma çocuklarımı okuttum ancak keyfini süremiyorum lütfen yardım edin Başkanım.”

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: , AK, PARTİ, KADIN, KOLLARI, KURUCUSU, PROF., ŞENTOP’TAN, İŞSİZ, ÇOCUKLARINA, İŞ, İSTEDİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı