Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 17:04
 
BIYIKALİ MAHALLESİ'NE İÇME SUYU DEPOSU YAPILIYOR
Süleymanpaşa ilçesi Bıyıkali Mahallesinde gerçekleştirilen etkinlikte, 200 m³’lük yeni içme suyu deposunun temeli atıldı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi Bıyıkali Mahallesinde bulunan mevcut su deposunun, yetersiz olmasından dolayı, yeni bir su deposu yapılmasına karar verildi. Bıyıkali mahallesinde gerçekleştirilen yeni su deposu yapım etkinliğine, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, daire başkanları ve mahalle sakinleri katıldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak yaptığı açıklamada; “Temeli atılan su deposu sayesinde, Bıyıkali mahallemizin su depolama sorunu çözüme kavuşacaktır. En yüksek kotlara kadar kesintisiz su hizmeti vereceğiz. Tekirdağ genelinde halkımızın ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam edeceğiz. Başta TESKİ Genel Müdürümüz Dr. İbrahim İçöz olmak üzere, tüm ekibine ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yatırımımızın, mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Tören sonunda butona basılarak, tüm katılımcılar ile yeni su deposunun temeli atıldı.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BIYIKALİ, MAHALLESİ'NE, İÇME, SUYU, DEPOSU, YAPILIYOR,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı