Haber Detayı
25 Kasım 2020 - Çarşamba 15:10
 
BAKAN PAKDEMİRLİ İLE TEKİRDAĞ’IN TARIM VE HAYVANILIĞINI GÖRÜŞTÜLER
Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Tekirdağ’ın tarım ve hayvancılıkla ilgili sorunlarını görüştü. Kahvaltılı toplantıya Tekirdağ’dan giden bir grupta katıldı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Tarım ve Orman Bakanlığı’nda yapılan toplantıda Tekirdağ’ın tarım, hayvancılık ve ormancılık sorunları ile yapılacak yatırımlar masaya yatırıldı. Tarım ve Orman Bakanı Ekrem Pakdemirli başkanlığında yapılan toplantıda DSİ yatırımları hakkında da değerlendirmeler yapıldı. Toplantıya Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz, Hemit Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı. Ramazan Demirkıran, Gönence Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Salih Güneş katıldı.

Bakan Pakdemirli ile kahvaltıda buluşan Tekirdağlı heyet, “Milletvekilimiz Mustafa Yel, Bakan Pakdemirli ile bizi görüştürdü. Kahvaltılı toplantıda Bakanımız Pakdemirli’ye Tekirdağ’ın tarım ve hayvancılıkla ilgili sorunlarını ve önerilerimizi sunduk. Bakanımız Tekirdağ’a yapılan yatırımları ve yapılacak yatırımlarla ilgili bilgi verdi. Faydalı bir görüşme oldu Bakanımız Pakdemirli ve milletvekilimiz Yel’e gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BAKAN, PAKDEMİRLİ, İLE, TEKİRDAĞ’IN, TARIM, VE, HAYVANILIĞINI, GÖRÜŞTÜLER, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı