Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 15:50
 
BAŞKAN SARIKURT KEMALETTİN MAHALLESİ'NDE HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ
"Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor" mahalle buluşmaları kapsamında Kemalettin Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, mahallelinin sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Toplantı öncesinde Kemalettin Mahallesi'ni ziyaret eden ve mahalle sakinleriyle sohbet eden Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, sorunlara çözüm bulmak amacıyla incelemelerde bulundu.
Sorunlar Çözüme Kavuşacak
Yirmi üçüncü kez düzenlenen "Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor" mahalle buluşması Kemalettin Mahallesi'nde bulunan Kocatepe Camii yanında gerçekleştirildi.
Öncelikle vatandaşlara hitap eden Başkan Sarıkurt, belediyenin verdiği sosyal hizmetler, teknolojik yenilikler ve yapılması planlanan projelerden bahsetti. Mahalle buluşmasına Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt'un yanı sıra Başkan Yardımcıları Adnan Kum, Özcan Veysel Tunçcan, İbrahim Turgut Bolat, Güner Çetin ve Kemaleddin Avcı, Belediye Meclis Üyeleri Değer Kara ve Nazmi Yamanoğlu ile Kemalettin Mahallesi Muhtarı Aydemir Taşdemir katıldı.
Sunumun ardından sözü vatandaşlara bırakan Başkan Sarıkurt, gelen soruları ve önerileri cevaplarken bir yandan da sorunların kısa vadede çözüme kavuşabilmesi için başkan yardımcılarını ve birim müdürlerini bilgilendirdi. Halkın talep ve şikâyetleri belediye görevlilerince ilgili birim ve kurumlara iletilmek üzere tek tek kayıt altına alındı.
"Birlikte Daha İyi İşlere İmza Atacağız"
Toplantının ardından vatandaşlarla sohbet eden Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, "Kemalettin Mahallemizi ziyaret etmekten çok mutluyuz. Her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelmeye ve mahallelerimize konuk olmaya devam edeceğiz. Birlikte yaşadığımız kentin sorunlarını hep birlikte dile getirecek ve çözüm arayacağız. Çorlu'muz için çok çalışarak birlikte daha iyi işlere imza atacağız." dedi.
"Kentimizi Geleceğe Taşıyacağız"
Gösterdikleri samimi ilgi dolayısıyla vatandaşlara teşekkür eden Başkan Sarıkurt, "Yeni nesil belediyecilik anlayışımızla her yaş grubundan vatandaşımızın rahatını ve konforunu düşünerek çalışmalar yapıyoruz. Her anlamda kentimizi geliştirmeye ve geleceğe taşımaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, "Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor" mahalle buluşmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye ve halkın taleplerini dinlemeye devam edecek. Mahalle buluşmaları Çorlu Belediyesi'nin sosyal medya hesapları ve çeşitli iletişim araçları vasıtasıyla vatandaşlara duyurulacak.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BAŞKAN, SARIKURT, KEMALETTİN, MAHALLESİ'NDE, HALKIN, SORUNLARINI, DİNLEDİ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı