Haber Detayı
01 Şubat 2019 - Cuma 18:57
 
BAŞKAN SARIKURT MESLEKTAŞLARIYLA BULUŞTU
Çorlu Belediye Başkanı İnşaat Mühendisi Ahmet Sarıkurt meslektaşları TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Tekirdağ Çorlu Şube Temsilciliğinin Çorlu'da faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda konuşan TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Tekirdağ Çorlu Şube Temsilciliği Başkanı Mehmet Cebeci Çorlu'da faaliyet gösteren inşaat mühendislerinin uzun bir aradan sonra ilk kez bu denli kalabalık bir katılımla bir araya geldiklerini belirterek, "Son yılların en yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıya katılan Çorlu'daki meslektaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum.Meslek adına geleceğe dair olumlu görüşlerini bizlerle paylaşan Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Sarıkurt'a teşekkür ederiz." dedi.

‘’FİKİRLERİNİZ ÖNEMLİ’’

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ise konuşmasında, "Şehrimizi yönetirken Çorlu'muzda bulunan inşaat mühendislerimizin değerli fikirlerinden ve kendilerinden istifade etmeyi arzu ediyoruz. Sizlerin yanımızda olmanızı istiyoruz. İnşaat Mühendisi bir Belediye Başkanı olarak yapacağınız işlere farklı bir gözle bakacağınızı ve bize büyük bir destek sağlayacağınızı inanıyorum. Çorlu'muz için hep birlikte üreteceğimiz projelerde bir araya geleceğimize olan inancımla sizlere şimdiden teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Başkan Sarıkurt konuşmasının ardından inşaat mühendisleri ile sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BAŞKAN, SARIKURT, MESLEKTAŞLARIYLA, BULUŞTU,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı