Haber Detayı
23 Eylül 2019 - Pazartesi 11:47
 
BAŞKAN SARIKURT'TAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, 2019 Toplu Sünnet Şöleni’nde belediyeye vermiş oldukları desteklerden dolayı özel hastaneleri ziyaret ederek çalışanlara teşekkür etti.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Kültür, Sanat ve Spor Festivali kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla Toplu Sünnet Şöleni gerçekleştirildi. Çorlu’da bulunan Vega Hospital, Özel Çorlu Vatan Hastanesi, Özel Çorlu Reyap Hastanesi, Çorlu Özel Optimed Cerrahi Tıp Merkezi ve Özel Life Port Hospital olmak üzere toplamda 5 özel hastanenin katkılarıyla düzenlenen sünnet operasyonlarında 155 ihtiyaç sahibi çocuk sünnet edildi. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Çorlu Belediyesi, Çorlu’da ikamet etmekte olan dar gelirli ailelerin çocuklarına destek olmak amacıyla geleneksel hale getirdiği sünnet şöleni ile bir kez daha vatandaşların yanında oldu.
Bir ay süren toplu sünnet kayıtlarının ardından 155 çocuğun başvurusu onaylandı ve operasyonlar için gerekli hazırlıklar hem belediye hem de hastaneler tarafından yapıldı. Çocuklarının sünnet merasimine katılan aileler hem Çorlu Belediyesi’ne hem de hastanelere katkılarından dolayı teşekkür etti.
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Toplu Sünnet Şöleni’ne katkıda bulunan hastanelere teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Hastanelerin başhekimlerini ziyaret ederek teşekkür belgesi takdim eden Başkan Sarıkurt, “Hep birlikte çok güzel bir etkinlik düzenledik. Çocuklarımızın ve ailelerin mutluluğuna tanık olduk. Evlatlarımızın sünnet operasyonlarına sağladığınız katkı ve desteklerden dolayı hastanelerimize ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Yeni projelerde yine bir araya geleceğiz.” dedi.
Başkan Sarıkurt’un ziyaretine memnun olan hastane yetkilileri hem Çorlu Belediyesi’ne hem de Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’a böyle güzel bir projede birlikte çalışmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BAŞKAN, SARIKURT'TAN, TEŞEKKÜR, ZİYARETLERİ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı