Haber Detayı
12 Şubat 2021 - Cuma 01:27
 
BAŞKAN YÜKSEL ESNAFI ZİYARET ETTİ
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Dumansız Sanayi Bölgesinde hizmete açılan Rodosto Marin isimli tekne imalathanesinin açılış törenine katıldı. Yüksel, ayrıca çarşı esnafına da bir dizi ziyarette bulunarak esnafın sorun, talep ve beklentileri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Tekirdağlı girişimci Mehmet Fatih Semercioğlu tarafından hayata geçirilen ve Aktel Şirketler Grubuna bağlı Rodosto Marin isimli tekne üretim imalathanesinin açılışına katılan Yüksel, imalat tesislerinde incelemelerde bulundu. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının da 15 milyon TL’lik teşvikle desteklediği yatırım için Semercioğlu’na teşekkür eden Yüksel, Süleymanpaşa’nın gelişmesine katkıda bulunan her işletmenin önemli olduğunun altını çizdi. Tesislerle ilgili görevlilerden de bilgi alan Yüksel, yeni yatırımın Süleymanpaşa’ya hayırlı olmasını diledi.

ÇARŞI ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Öte yandan, çarşı esnafına da ziyaretler gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Yüksel, esnafın sorunlarını dinledi, talep ve beklentilerini not etti. Esnaf ziyaretlerine Yavuz Mahallesi’nden başlayan Yüksel, yolda karşılaştığı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte ziyaretlerini sürdürdü. Korona virüsü salgını sürecinde esnafın yaşadığı sıkıntılar ve çözüm önerileri ile ilgili esnaf ve vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunan Yüksel, Albayrak ile birlikte esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BAŞKAN, YÜKSEL, ESNAFI, ZİYARET, ETTİ, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı