Haber Detayı
26 Temmuz 2021 - Pazartesi 13:29
 
BAŞKANIN SAĞLIK DURUMU İYİ
Bayramdan önce yaptırdığı Kovid testi pozitif çıkan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
Haberi


TRAKYA 2000 - Başkan MustafaHelvacıoğlu, herkese iyi pazarlar dileyerek şu açıklamayı yaptı; "Geçmiş bayramınız mübarek olsun. Şahsım, ailem ve belediyem adına her birinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Bugün pazar ve sizlerle olmak istedim. Sizleri özledim. Sizlerden ayrı bir bayram geçirdim. Ancak sizlere şahsım adına güzel haberlerim var. Sağlığımın çok iyi olduğunu ve istirahatimin de devam ettiğini söyleyebilirim. Benim için çok zor olan bir zorunlu tatil süreci yaşıyorum. Sevgili hemşehrilerim şunu ifade etmek istiyorum. Aşıların faydasını gördüm. Merak ettiniz bana da sordunuz. 2 Çin aşısı 1 tane de Biontech vuruldum. Biontech vurulduktan 20 gün sonra ekibimle beraber koronavirüse bulaştık. Ekibim oldu, şu anda Gökhan kardeşimiz, Ali Osman, Emre, Aydın biz ekip olarak virüs geçirdik. İkimiz hastenede yattık 4'ümüz de evlerinde geçiriyor. Ama şunu belirtmek istiyorum. İşte burası çok önemli. Aşının faydasını gördüm.

AŞILARINIZI MUTLAKA OLUN

Çok hızlı vaka artışları oluyor. Çözüm aşı tek çare aşı demek istiyorum. Aşı ağır vakaları ve ölümcül tabloyu önlüyor. Nedense aşı karşıtları oluşmuş anlaşılır gibi değil. Aşı olmak hasta olmayı, ağır hasta olmayı engelliyor. Aşılanmaya güzel başladık ama aşılamada düşüş olduğunu görüyoruz. Keşan’da da 100.000’i geçen bir aşı olma ortalaması var, tabii ki doz şeklinde, bu yeterli değil ne yazık ki. aşı günü gelen hemşehrilerime sesleniyorum, Aşı istasyonlarımız hastanelerimiz açık lütfen gidip aşınızı olunuz. Şahsım olarak herkese tavsiye ediyorum."

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BAŞKANIN, SAĞLIK, DURUMU, İYİ, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı