Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 14:15
 
BEREN BEBEK AKADEMİSİ'NDE İNGİLİZCE DERSLERİ
2019-2020 Eğitim Öğretim yılına başlayan Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde çocuklara yeni dönemde İngilizce ve beden eğitimi dersleri verilmeye başlanıldı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Satranç eğitimi, Orff eğitimi, Drama eğitimi, Doğa eğitimi, Montessori eğitimi, Robotik kodlama eğitimlerinden sonra Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisi’nde yeni dönemde çocuklara İngilizce ve beden eğitimi dersleri de verilmeye başlandı.

 Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisi’nde İngilizce ve beden eğitimi dersleri ile çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyorlar. Alanında uzman öğretmenler tarafından verilen dersler öğrenciler için çok verimli geçiyor.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza en iyi şartlarda ve en güzel eğitimi verebilmek adına Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisi’nde çocuklara yeni ders kolları açtıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergenede çalışan annelerimizin gönül rahatlığı ile çocuklarını bıraktıkları Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademimizde bulunan evlatlarımıza en üst seviyede eğitim vermek adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yeni dönemimizde de İngilizce ve beden eğitimi derslerimiz ile eğitim kalitemizi bir üst seviyeye çıkardık. Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademimizde Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün İlke ve İnkılaplarına bağlı, Ailesini, Vatanını, Milletini seven ve daima yücelten nesiller yetiştirerek onların başarısı ile ileride gurur duyacağız” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BEREN, BEBEK, AKADEMİSİ'NDE, İNGİLİZCE, DERSLERİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı