Haber Detayı
14 Şubat 2019 - Perşembe 16:44
 
"BİR ŞEHİR, BİR AŞK, BİR BAŞKAN"
“Bir şehir, Bir aşk, Bir Başkan” sloganıyla 14 Şubat’ta gönüllere taht kuran Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Eşi Esra Gürkan ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Saraçlar Caddesi’nde dans etti.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ -  “Hatırla Sevgili” isimli şarkı ile dans ederek, birbirlerine karşı htikleri sevgiyi bir kez daha gözler önüne seren  Başkan Gürkan ve Eşi Esra Gürkan’ın bu mutlu anlarına Edirneliler de tanıklık etti, cep telefonlarıyla görüntüleyerek anı ölümsüzleştirdi.  

                Edirne Belediyesi her yıl olduğu gibi yılda 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Saraçlar Caddesi’nde çeşitli etkinlikler düzenleyerek; Edirnelilerin sevgili dolu günlerine ortak oldu. Edirne Belediye Başkan Recep Gürkan, Saraçlar Caddesi’nde düzenlenen Sevgililer Günü etkinliklerine Eşi Esra Gürkan ile katıldı.

                Edirne Belediyesi Kent Orkestrası ve Edirne Belediye Bandosu ekibinin Saraçlar Caddesi’nde gün boyu aşk şarkıları seslendirdiği etkinliklere Başkan Gürkan’ın  Eşi Esra Gürkan ile birlikte dans etmesi damga vurdu. Hatırla Sevgili isimli şarkı ile dans eden ve birbirlerine karşı htikleri sevgiyi bir kez daha gözler önüne seren Başkan Gürkan ve Eşi Esra Gürkan’ın bu romantik anlarına Edirneliler de tanıklık etti, cep telefonlarıyla görüntüleyerek anı ölümsüzleştirdi.   

                Başkan Gürkan ve Eşi Esra Gürkan, üzerinde ‘Sevdamız Edirne’ yazan kalp şeklindeki panoya kırmızı boya ile el izlerini bastı. Başkan Gürkan daha sonra el izlerinin altına kendisinin ve eşinin ismini yazdı. Gürkan, eşiyle birlikte 14 Şubat Sevgililer Günü Küresi’nde hatıra fotoğrafı çektirmek için vatandaşlarla birlikte sıraya girdi. Gürkan, Eşi Esra Gürkan ile birlikte kürede fotoğraf çektirdi.

                14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Edirne Halkı’na Sevgililer Günü’ne özel çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: "BİR, ŞEHİR,, BİR, AŞK,, BİR, BAŞKAN", , , , , , ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı