Haber Detayı
12 Ocak 2021 - Salı 00:27
 
ÇERKEZKÖY'DE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Çerkezköy genelinde ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklardaki yol ve kaldırım yapım çalışmaları sürerken, ekipler Cumhuriyet Mahallesi Akan Sokak’ta sıcak asfalt yol yapımına devam ediyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi'nde Akan Sokak’ta sıcak asfalt yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Akan Sokak’ta yaklaşık 2 bin 200 metrekare asfaltlama çalışması yapılacağını kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Ekiplerimiz daha önce Akan Sokak’ta yol genişletme ve istinat duvarı yapım çalışmalarını tamamladı. Kaldırım bordürlerinin de dizilmesinin ardından ekiplerimiz sıcak asfalt kaplama çalışmalarına başladı” dedi.  

Sıcak asfalt yapımının tamamlanmasının ardından kaldırım yapımına başlanacağını ve akabinde aydınlatma çalışmalarının gerçekleştirileceğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, yol ve kaldırım yapım-onarım çalışmalarının, kentimiz genelinde ihtiyaç duyulan tüm cadde ve sokaklarımızda devam edeceğini kaydetti.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇERKEZKÖY'DE, ASFALTLAMA, ÇALIŞMALARI, DEVAM, EDİYOR, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı