Haber Detayı
07 Ocak 2021 - Perşembe 12:58
 
ÇERKEZKÖY'DE İŞÇİLERİN BEKLEDİĞİ DURAKLAR YENİLENİYOR
Günlük hayatta işçi servislerinin ve vatandaşların yoğun bir şekilde kullandığı, yolcu hizmetlerinin temel unsurlarından biri olan duraklar daha modern ve konforlu hale getiriliyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çerkezköy Belediyesi tarafından, vatandaşların daha konforlu ve daha güvenli yolculuk yapabilmesi amacıyla kentimizdeki işçi duraklarının sayısı arttırılıyor.

DÖRDÜNCÜ İŞÇİ DURAĞI HİZMETE AÇILDI

Kent genelinde vatandaşların ulaşımda sıkıntı yaşamaması için işçi duraklarının revize edildiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Daha önce Çerkezköy Belediyesi tarafından Fevzipaşa ve Cumhuriyet Mahallelerimizde bulunan işçi durakları modernize edilmişti. Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz de Kızılpınar - Çorlu Yolu üzerinde bir işçi durağı yapmıştı. Büyükşehir Belediyemiz şimdi de Bağlık Mahallesi Mimar Sinan Caddesi ile Kartal Sokak kesişiminde bir işçi durağı daha yaptı. Hava karardığında aydınlatma sistemlerinin devreye girdiği yeni duraklarımızda, kış aylarında ısıtma sistemleri de devreye girecek” dedi.   

KENTİMİZİN DİĞER NOKTALARINDA DA YAPILACAK

Yeni durakların eskilere kıyasla daha geniş ve daha modern bir yapıya sahip olduklarının altını çizen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Daha önce Kızılpınar, Fevzipaşa ve Cumhuriyet Mahallelerimizde vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz işçi duraklarımızın dördüncüsünü Bağlık Mahallesi sakinlerimizin kullanımına kazandırdık. Modern duraklarımızın benzerlerini, kentimizin diğer noktalarına da monte edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇERKEZKÖY'DE, İŞÇİLERİN, BEKLEDİĞİ, DURAKLAR, YENİLENİYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı