Haber Detayı
08 Nisan 2019 - Pazartesi 13:54
 
ÇORLU'DA PAZAR ESNAFINA MOBİL TAHSİLAT HİZMETİ
Çorlu Belediyesi pazar esnafına ödeme kolaylığı sunmak vatandaşlara teknoloji ve bilişimle iç içe hizmet verebilmek amacıyla mobil tahsilat hizmeti, pazar yerlerinde hayata geçirildi.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Yeni nesil belediyecilik anlayışı doğrultusunda teknoloji ve bilişimle iç içe hizmet veren Çorlu Belediyesi, hayata geçirdiği yeni uygulamalarla vatandaşlara kolaylık sağlamaya devam ediyor. Pazar esnafının işgaliye ve katı atık bedellerini belediye binasına gelmeden, tezgâhlarının başında ödeyebilmesi için uygulamaya konulan mobil tahsilat hizmeti, esnaftan takdir topluyor.

Zabıta memurlarının pazar yerlerinde dolaşarak elektronik ortamda tahsilat gerçekleştirebilmesinin yanı sıra ayrıca sicil bilgilerine ulaşarak pazar esnafı ile ilgili her türlü bilgiye erişim sağlayabildiği mobil tahsilat uygulaması sayesinde denetim de gerçekleştirilebiliyor.

Ayaklarına kadar giden hizmet sayesinde hem ulaşım hem de zaman açısından tasarruf sağlayan mobil tahsilat hizmetinden faydalanan pazar yeri esnafı, Çorlu Belediyesi'nin elektronik ortamda belediye hizmeti vermesinden memnuniyet duyduğunu ifade ediyor.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU'DA, PAZAR, ESNAFINA, MOBİL, TAHSİLAT, HİZMETİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı