Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 13:04
 
ÇORLU KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ HAFTAYA BAŞLIYOR
Çorlu Belediyesi 10. Kültür, Sanat ve Spor Festivali bu yıl da dopdolu bir programla Çorlu halkıyla buluşacak.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - 29 Ağustos - 1 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Çorlu Belediyesi 10. Kültür, Sanat ve Spor Festivali'nde bu yıl ünlü sanatçıların sahne alacağı konserlerin yanı sıra geleneksel Türk el sanatları atölyeleri, karma sergiler, hanımeli çarşısı, yurt içi ve yurt dışından gelen dans topluluklarının gösterileri, zumba etkinliği, yüzme yarışları, satranç gösterileri, muay thai gösteri maçı düzenlenecek.
Müzik, spor, dans ve sanat etkinlikleriyle dolu festivalimizde bu yıl ünlü sanatçılar Burcu Güneş ile Merve Holefter sahne alacak ve Çorlulular'a müzik dolu geceler yaşatacaklar. Cumhuriyet Meydanı'nda açılacak Hanımeli Çarşısı, Kumyol Caddesi otopark alanında açılacak geleneksel Türk el sanatları çarşısı ve Tarihi Belediye Binası'nda açılacak karma sergiler ile sanat dolu günler Çorluluları bekliyor olacak. Yurt içi ve yurt dışından gelen halk dansları ekiplerinin gösterilerinin yanı sıra düzenlenecek zumba etkinliği ile festivalde dans ve müzik dolu zamanlar yaşanacak. Festival kapsamında düzenlenecek yüzme yarışları, muay thai maçı ve satranç turnuvası ile sporun farklı dalları Çorlulu sporseverlerle de buluşmuş olacak.
Çorlu Belediyesi 10. Kültür, Sanat ve Spor Festivali kapsamında düzenlenecek tamamı ücretsiz etkinliklere tüm halk davetlidir.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU, KÜLTÜR, VE, SANAT, FESTİVALİ, HAFTAYA, BAŞLIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı