Haber Detayı
31 Mart 2021 - Çarşamba 23:03
 
ÇORLU TSO ÜYELERİNE İNDİRİMLİ ENERJİ FIRSATI
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ve Sepaş Enerji arasında imzalanan protokolle bölge sanayicilerine yüzde 15 indirimli enerji fırsatı sağlandı.
Haberi


TRAKYA 2000 - İndirimli tarifenin Nisan ayı tüketim bedellerinde geçerli olacağını söyleyen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Elektrik enerjisi günümüz yaşam şartlarında hem bireysel hem de toplumsal olarak yaşamımızın vazgeçilemez bir parçası oldu. Ekonomimizde büyük yer kaplayan enerji; Sanayi ve ticarette üretimden, tüketime kadar bütün faaliyet alanlarında geniş yer kaplamaktadır. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin tüketim maliyetlerini düşürmek ve verimliliklerini arttırmak için çalışıyoruz. Bu sebeple, imzalanan protokolle üyelerimize  aktif enerji bedeli üzerinden 12 ay boyunca ticarethane tarifesi için %15 indirim desteği sağlanacaktır. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

Sepaş Enerji Bölge Yöneticisi Hüseyin Kırcı; “Üreticilere tam destek” parolasıyla çıktığımız bu yolda Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası  üyelerine elektrik tedarik hizmetinde Sepaş Enerji’yi tercih ettikleri takdirde Sepaş Enerji’nin sunduğu avantajlı fiyattan faydalanabilecekler. Çorlu, bir çok sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan ve her geçen gün büyüyen bir yerdir. Gerçekleştirilen protokolün bölge geneline yayılarak daha fazla işletmeciye faydalar sağlamasını arzu ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU, TSO, ÜYELERİNE, İNDİRİMLİ, ENERJİ, FIRSATI, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı