Haber Detayı
28 Mart 2019 - Perşembe 15:19
 
ERÇİLİ: ÇORLU MODERN BİR KENT OLACAK
“Atatürk üzerinden siyaset yaparak Atamızı sahiplenmeye çalıştılar. Biz bu fikrin arkasına sığınıp oy devşirmeye çalışanlardan daha fazla Atatürkçüyüz. Çünkü biz vatandaşlarımızın modern bir kentte yaşamaları için mücadele ediyoruz.”
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Yerel seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarını hızlandıran Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili, sokak sokak gezmeye devam ediyor. Vatandaşlarla bir araya gelen Erçili, yapacakları hizmetleri ve projelerini halka anlatıyor Erçili’ye partililer ve zaman zaman Cumhur İttifakı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan ile eski ilçe başkanları eşlik ediyor.

Erçili, hafta sonu gerçekleştirilecek olan mahalli idareler yerel seçimlerinin Çorlu’da yaşayan bütün vatandaşlar için büyük bir fırsat olduğunun altını çizerek “Bu seçimler hepimiz için büyük fırsat. Gelin bu 5 yılı heba etmeyelim. Yıllardır yapacağız dedikleri projeleri gerçekleştiremedikleri gibi sürekli aynı vaatlerle vatandaşlarımızı oyaladılar. Atatürk üzerinden siyaset yaparak Atamızı sahiplenmeye çalıştılar. Biz bu fikrin arkasına sığınıp oy devşirmeye çalışanlardan daha fazla Atatürkçüyüz. Çünkü biz vatandaşlarımızın modern bir kentte yaşamaları için mücadele ediyoruz. Atamızın Selanik’te doğup büyüdüğü evin tıpa tıp aynısını inşa edeceğiz. Atatürk Evini vatandaşlarımızın ziyaretine açacağız” dedi.

Mahalle toplantılarında konuşan Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili, “O kadar güzelsiniz ki sizlerden aldığım bu enerji çıkmış olduğumuz bu yolda bizlere büyük moral vermekte. Projelerimizle, ekibimizle hepimizin özlemini duyduğu Çorlu’yu modern bir şehir haline getirmek için gece gündüz çalışacağız. Seçildiğimiz takdirde belediye başkanlığı maaşımı öğrenci kardeşlerimizin eğitimine hibe edeceğim. 21. Yüzyılda halen altyapı, su, yol gibi sorunları tartışıyoruz. Şimdiye kadar bunları çoktan aşmış olmamız gerekiyordu. Daha önce de belirttiğim gibi bir 5 yıl daha kaybetmeye tahammülümüz yok. Gelin el ele verelim. Verilemeyen hizmetleri hep birlikte gerçekleştirelim. Göreve geldiğimiz gibi suda yüzde 50 indirime gideceğiz. Diğer yandan öğrencilerimize ulaşım bedava olacak. Gerekirse bunlardan kar etmeyiz. Belediyelerin işi hizmet etmek. Bunları gerçekleştirmek çok da zor değil. 1 Nisan’dan sonra hızlı bir şekilde projelerimizi halkımızla birlikte gerçekleştirmeye başlayacağız.” Dedi.
 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERÇİLİ:, ÇORLU, MODERN, BİR, KENT, OLACAK,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı