Haber Detayı
18 Şubat 2019 - Pazartesi 16:19
 
ERÇİLİ:KAPIM HERKESE AÇIK OLACAK
Yoğun seçim çalışmalarını günden güne arttırarak sürdüren Cumhur Ittifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili hafta sonunu da bir dizi ziyaret programları ile boş geçmedi.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - “Çorlu değişim için hazır” parolasıyla çalışmalarını sürdüren Erçili hafta sonu İstanbul Çorba yeni şubesinin açılışına katılım sağlarken işletme sahibi Onur Öztürk Hacıosmanoğluna hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Açılış programının ardından bir başka açılış için Hayalim Estetik ve Güzellik Salonu'nu ziyaret eden Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan adayı Serkan Erçili burada da işletmecilere yeni işlerinde hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ziyâret programlarına Çorlu Trakyam Ses Derneği ile devam eden Erçili dernek başkanı Ahmet Metin Özcan ve yönetim kurulu üyelerine dernek çalışmalarında başarılar diledi. Yaklaşık bir saat boyunca dernek yöneticileriyle sohbet eden Erçili’ye dernek yöneticilerinden bir kişi tarafından yazılan şiir okunurken Erçili sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşadı ve şiiri sağlayacağını belirtti.

Ziyaretlerini Rize Kalkandereliler Derneği ve Çorlu Ordulular Derneği ile devam ettiren Erçili Ordulular Dernek Başkanı Mutlu Kütük yönetim kurulu üyeleri ile bir saat sohbet etti. Program sonrası açıklama yapan Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili; “ Ziyaretlerimiz süresince genel olarak Çorlumuzun sorunlarını konuştuk. Dernek yöneticilerimizi ve sıkıntılarını dinledik. Şunu açıkça ifade etmeliyim ki ben hiç bir zaman kapalı kapılar ardındaki başkan olmayacağım. Herkesin ulaşabileceği, derdini ve sıkıntısını anlatabileceği bir başkan olma amacı ile geliyorum."dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERÇİLİ:KAPIM, HERKESE, AÇIK, OLACAK,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı