Haber Detayı
05 Ocak 2021 - Salı 13:08
 
ERGENE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR
Çağdaş belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Ergene Belediyesi ilçede yaşayan vatandaşlara daha iyi hizmet sunabilmek için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Daha önce Devlet Malzeme Ofisinden (DMO) Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere 2 adet çöp kamyonu, 1 adet su tankeri ve Kültür İşleri Müdürlüğünde kullanılmak üzere 1 adet transit hizmet aracı alan Ergene Belediyesi önce ki gün yine Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kullanılmak üzere yeni bir çöp kamyonu daha satın aldı.

Tek Amacımız Halkımıza En İyi Hizmeti Sunmak

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, halkımızın ihtiyaçlarına anında cevap vermek, onlar için daha hızlı ve kaliteli hizmet üretebilmek adına araç filomuzu güçlendiriyoruz açıklamasında bulunurken, "2014 yılında kurulan Belediyemizin elinin altında hiç bir hizmet aracımız yokken 6 yıl gibi kısa sürede halkımıza hizmet için Belediye bünyemize kazandırmış olduğumuz araçlarımız ile kentimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Yeni araçlarımız ile alt yapı ve üst yapı çalışmalarında bulunduk ve yine bu araçlarımız ile yeni yollar yapmaya da devam ediyoruz. Bizlerin tek amacı halkımızın sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmak. Her geçen gün büyüyen ilçemizde Ergene Belediyesi olarak bizlerin de sorumlulukları artmakta. Ergenede vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz çalışmaya da devam edeceğiz. Bu güzel hizmet araçlarımızı Belediyemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni aracımızın da halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERGENE, BELEDİYESİ, ARAÇ, FİLOSUNU, GÜÇLENDİRİYOR, , ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı