Haber Detayı
18 Ocak 2021 - Pazartesi 17:59
 
ERGENE BELEDİYESİ KIRSAL MAHALLELERDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Vakıflar Mahallesinde başlatılan stabilize malzeme serimi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Ergene Belediyesi merkez mahallelerin yanı sıra kırsal mahallelerde de hizmetlerine devam ediyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta Vakıflar Mahallesinde başlatılan stabilize malzeme serimi çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Vakıflar mahallesinde gerçekleşen stabilize malzeme serim çalışması ile vatandaşların tozdan ve çamurdan arınması amaçlanıyor.

Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas Ergene’de kırsal mahallelerde de Belediyenin hizmetlerinin sürdüğünü ifade ederken, ”Gelişen ve değişen Ergene’de ilçemizin çehresini değiştirerek halkımızın refahı için ilçemizin her köşesinde gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, “Ergene’mizin her köşesinde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet götürmek için çalışıyoruz. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından geçtiğimiz hafta Vakıflar Mahallemizde başlatılan stabilize malzeme serim çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Bizler vatandaşlarımıza hizmet etmek için gece gündüz demeden tüm gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Belirlenen programlar dahilinde yol çalışmalarımız Ergenemizde devam edecektir” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERGENE, BELEDİYESİ, KIRSAL, MAHALLELERDE, ÇALIŞMALARINI, SÜRDÜRÜYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı