Haber Detayı
28 Ocak 2019 - Pazartesi 13:19
 
ERGENE BELEDİYESİ'NDEN AÇIKLAMA: BAŞKAN YÜKSEL NAMAZA GİTTİ
Ergene Belediyesi bugün gazetelere gönderdiği basın açıklamasında Başkan Rasim Yüksel'in sabah namazına gittiğini açıkladı.
Gündem Haberi


Ergene Belediyesi'nde yapılan açıklama şöyle, "Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Kırkgöz Mahallesinde sabah namazını kılarak güne başladı. Sabah namazının ardından Başkan Yüksel cami cemaati ile birlikte sabah kahvaltısı yaptı.

Ergene’de vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Yüksel Kırkgöz mahallesi sakinleri ile birlikte sabah namazını kılarak güne başladı. Namazın ardından vatandaşlar ile samimi bir ortamda kahvaltı eden Yüksel, “ Ergenemiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yüksel “Ergene ilçemizde bütün mahallelerimize eş zamanlı hizmet ulaştırıyoruz, mevcut sorunlarımızı en kısa sürede çözüme kavuşturarak vatandaşlarımızın taleplerini yerine getiriyoruz. Yeni dönemde Ergene için birçok projelerimiz var, bu projelerimizi halkımızın güveni ve desteği ile hep beraber gerçekleştireceğiz, Ergenemizi geliştirmeye devam ediyoruz ve gelecekte de bunun için yeni adımlar atacağız. Ergene’de halkımızın ihtiyaçlarını gidermek bizim için çok önemli, vatandaşlarımızın taleplerine çok önem veriyoruz, bütün fikirleri değerlendiriyoruz ve çözüme kavuşturmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.

Başkan Yüksel ile bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Kırkgöz mahallesi sakinleri Ergene belediyesine güvendiklerini ve Başkan Rasim Yüksel’in çalışmalarından memnun olduklarını belirttiler."

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERGENE, BELEDİYESİ'NDEN, AÇIKLAMA:, BAŞKAN, YÜKSEL, NAMAZA, GİTTİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı