Haber Detayı
01 Haziran 2019 - Cumartesi 10:11
 
ERGENE'DE PARKE TAŞ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Mahallesinde beton parke taş çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE - Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Mahallesinde beton parke taş çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan çalışmaları memnuniyet ile karşılayan mahalle sakinleri Ergene Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

Ergene’de bir çok mahalleyi beton parke taş hizmeti ile tanıştıran Ergene Belediyesi İlçe genelindeki mahallelerde yol çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Cumhuriyet mahallesi 1301. Sokakta beton parke taşı çalışmalarına devam eden Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekiplerin özverili çalışması vatandaşlar ve esnaf tarafından takdir ile karşılanıyor.

Sabahın erken saatlerinde beton parke taş çalışmalarına başlayan ekipler mesailerini titizlikle sürdürüyorlar. Yapılan çalışmayla mahalle ve sokak aralarının daha estetik bir görünüme kavuşacağını belirten Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri beton parke döşemelerinin ilçenin birçok mahalle ve sokağında devam edeceğini ifade etti.

Ergene’de hizmetlerin artarak büyüyeceğini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konu ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamasında, “Ergene’de vatandaşlarımızın en büyük sorunlarından biri olan yol ve kaldırım sorununu ortadan kaldırıyoruz.  Mahallelerimizin hepsinde beton parke taş çalışmasında bulunduk ve çalışmalarımız halen devam ediyor. Yapılan beton kilit taş çalışmaları ile Ergenemizde sokaklarımız daha modern bir hale geldi” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERGENE'DE, PARKE, TAŞ, ÇALIŞMALARI, SÜRÜYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı