Haber Detayı
16 Kasım 2020 - Pazartesi 23:11
 
ERGENE'DE PARKLARDA ONARIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARI
Ergene Belediyesi ilçe genelinde çocuk oyun parklarında temizlik, çevre düzenlemesi, ot biçimi, spor aletleri ve çocuk oyun gruplarının bakım ve onarımını gerçekleştirmeye devam ediyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Ergene Belediyesi, her ortamda spor yapabilmeleri ve çocukların gönüllerince koşup oyun oynamalarını sağlamak için ilçenin dört bir yanında bulunan çocuk oyun parklarına bakım yapmaya devam ediyor. Ergene’de geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın hoşça vakit geçirdikleri ekipmanların bakım ve onarımı ihmal edilmiyor. Yapılan tadilat, bakım ve onarım çalışmalarında oyun gruplarında bulunan aksaklıklar giderilirken, kırık ekipmanlar, bordür taşları tamir edilerek yeni görünümlerine kavuşuyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçeler ekipleri tarafından yapılan çalışmalar vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Yeşiltepe Mahallesinde bulunan Sevgi Parkı ile Esenler Mahallesinde bulunan parklarda temizlik, çim biçme, oyun grupları tadilatı ve kırık bordur taşlarının yenilenmesi çalışmasını gerçekleştiren Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan Park ve Bahçelerdeki ekipler belirlenen programlar dahilinde Ergene’de bulunan çocuk oyun parklarına gereken önemi gösteriyor.

Çocuk oyun grupları ve spor aletlerinin bakımının yanı sıra parklarda ot biçme, temizlik ve çevre düzenlemesi çalışmaları da yapılırken, daha temiz ve daha sağlıklı bir Ergene için temizlik çalışmalarına sabahın ilk ışıklarında başlayan Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler gece yarılarına kadar çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERGENE'DE, PARKLARDA, ONARIM, VE, YENİLEME, ÇALIŞMALARI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı