Haber Detayı
14 Şubat 2021 - Pazar 23:02
 
ERGENE'DE 'SEVGİLİLER GÜNÜ' HATIRASI
Ergene Belediyesi 14 Şubat Sevgililer günü dolayısıyla hafta içi Sağlık Mahallesi ve Yeşiltepe mahallesine sevgililer günü özel fotoğraf çekim platformu kurdu.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - 14 Şubat Sevgililer günü dolaysıyla güzel bir etkinliğin daha altına imza atan Ergene Belediyesi Sağlık Mahallesi ve Yeşiltepe mahallesine sevgililer günü özel fotoğraf çekim platformu kurarak çiftlerin fotoğraflarını çekip baskı makinasından fotoğrafların çıktısını çıkartıp çerçeveli bir şekilde çiftlere hediye etti.

14 Şubat Sevgililer günü hatıra fotoğraf çektirme platformuna vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Gün içerisinde her fotoğraf çekilen çifte Ergene Belediyesi tarafından çekilen fotoğrafların baskısı alınarak çerçeveli bir şekilde çiftlere hediye edildi.

Halkımız Her şeyin En Güzeline Layıktır

Konuyla ilgili olarak Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yapmış olduğu açıklamasında, “14 Şubat vesilesiyle Ergene halkımız için anılarında bir ömür boyu saklanabilecek fotoğraflarına yenilerini ekledik. Yapmış olduğumuz 14 Şubat Sevgililer günü hatıra platformunda sadece çiftlerimiz değil anneler, babalar çocuklarıyla, dedeler, ninelerde torunlarıyla fotoğraf çekildi. Vatandaşlarımız yapmış olduğumuz etkinliğimizden dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Onların mutlu olması bizleri de çok sevindirdi. Ergene’de her zaman vatandaşlarımızın mutluluğu için güzel hizmetler güzel projeler yaptık yapmaya da devam edeceğiz. Ergene’de hep birlikte büyük bir aile olduk, Ergene’de bulunan vatandaşlarım her zaman her şeyin en iyisine layıktır. Ergene Belediyesi olarak gece gündüz, kar kış demeden çalışıyor ve tüm gayretimizle de çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERGENE'DE, 'SEVGİLİLER, GÜNÜ', HATIRASI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı