Haber Detayı
24 Nisan 2019 - Çarşamba 11:16
 
ERGENE'DE SÜNNET ŞÖLENİ KAYITLARINA BİR HAFTA KALDI
Ergene Belediyesinin her sene geleneksel hale getirmiş olduğu Sünnet Şölenlerinde bu sene sünnet olacak çocuklar için kayıtlar başladı.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Ergene’de bu sene 6.sı düzenlenecek olan sünnet şöleni öncesinde kayıtlar 15 Nisan tarihinde başladı. Aileler sünnet çağına gelmiş olan çocuklarını kayıt ettirmek için 31 Mayıs tarihine kadar kimlik fotokopisi, SGK kurum bilgisi ve adreslerini yazdırarak Ulaş mahallesinde bulunan Belediye Binası, Velimeşe Mahallesindeki Hizmet Binası ve Sağlık Mahallesinde bulunan Zübeyde Hanım Kurs Merkezine kayıt başvurusu yapabilecekler.

Başvurusu kabul edilecek olan sünnet çocukları, Ergene Belediyesinin anlaşmalı olduğu özel sağlık kuruluşunda 1-31 Temmuz tarihleri arasından belirlenen saatlerde hijyenik şartlar altında, uzman doktorlar tarafından sünnet edilecek.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konu ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamasında, “Geleneksel hale getirmiş olduğumuz sünnet şöleni festivalimiz bu sene de düzenlenecek, Ergenemizde dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelerin sünnet çağına gelmiş olan çocuklarımızın en mutlu günlerinde Ergene Belediyesi olarak yanlarında yer alıp sevinçlerine ortak olacağız. 15 Nisan tarihinde başlayan kayıt başvurularımız 31 Mayıs tarihinde son bulacaktır” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERGENE'DE, SÜNNET, ŞÖLENİ, KAYITLARINA, BİR, HAFTA, KALDI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı