Haber Detayı
07 Ocak 2021 - Perşembe 13:07
 
FİDANLARA CAN VERİYORLAR
Ergene Belediyesi daha önce ilçe genelinde ekmiş olduğu fidanların daha iyi yetişmesi için yüksek kalitede gübreleme çalışmasında bulundu.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Ergene'de gelecek adına yeşil bir çevre oluşturmak için İlçe genelinde dikmiş olduğu fidanların bakımını yapan Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı park ve bahçelerde ki ekipler önce ki gün ekilen fidanların daha iyi yetişmesi için yüksek kalitede gübreleme çalışmasında bulundu. Doğasına ve çevreye her zaman sahip çıkan Ergene Belediyesi zamanla gelişip büyüyecek fidanların ardından daha yeşil bir Ergene oluşturacak.

Çevresine, Doğasına Sahip Çıkan Geleceğine de Sahip Çıkar

Gelecekte ilçemize nefes aldıracak ve görsel zenginlik katacak olan fidanlarımızın bakımlarını yapmaya devam ediyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, "Doğaya ve yeşile sahip çıkan çevre dostu belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha yeşil, daha güzel bir Ergene sloganıyla gelecek nesillere daha yeşil bir kent bırakmak için ilçemizin muhtelif yerlerine dikmiş olduğumuz fidanlarımızın ekiplerimiz tarafından gübrelemesi yapıldı. Ergene ilçemizin her köşesinde vatandaşına nefes aldıracak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çevresine, doğasına sahip çıkan geleceğine de sahip çıkar. Halkımızla birlikte ilçemize daha fazla fidan dikerek geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha yeşil bir Ergene bırakmalıyız" dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: FİDANLARA, CAN, VERİYORLAR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı