Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 17:30
 
GAZDAŞ'TAN TEKİRDAĞ'DAKİ HASTANELERE TIBBİ MALZEME DESTEĞİ
Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle ilk etapta çalışanlarını ve müşterilerini korumak amacıyla dünya ve Türkiye çapında alınan sağlık önlemleri çerçevesinde mümkün olan en az kişi ile temasın sağlanması için önlemler alan GAZDAŞ, şimdi de zorlu şartlarda çalışan sağlık çalışanlarını korumak için Tekirdağ’daki hastanelere maske ve koruyucu giysi iletiyor. Ayrıca salgından etkilenen vatandaşların tedavilerine yardımcı olmak için hastanelere solunum cihazları gönderiyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - GAZDAŞ, tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı yürütülen mücadeleye katkı sağlamak için ilk günden itibaren çalışmalara başladı. Çalışanlarını ve müşterilerini korumak amacıyla faaliyet gösterdiği tüm şehirlerde önlemlerini alan GAZDAŞ, sağlık çalışanlarının salgın ile mücadelesinde onlara destek olmak amacıyla doğal gaz dağıtım hizmeti verdiği Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’ndeki hastanelere toplam 25.000 maske, 3.500 koruyucu giysi ve 30 solunum cihazı bağışladı.

Ülkemiz büyük bir dayanışma içerisinde salgın sürecini atlatmaya çalışırken GAZDAŞ’ta bu mücadeleye katkı sağlamak için tüm önlemlerini alıyor ve sağlık çalışanlarına destek olmaya devam ediyor.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: GAZDAŞ'TAN, TEKİRDAĞ'DAKİ, HASTANELERE, TIBBİ, MALZEME, DESTEĞİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı