Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 16:11
 
GAZETECİ FERAY OKYANUS TOPRAK EVLENDİ
Şehir Trakya gazetesinin sahibi Feray Okyanus Toprak evlendi. Belediye başkanları ve siyasetçilerin de katıldığı düğünde davetliler gönüllerince eğlendi.
Yaşam Haberi


TRAKYA BÖLGE - Şehir Trakya gazetesinin sahibi Feray Okyanus Toprak iş adamı Zafer Şaban Kaya ile evlendi. Çorlu Hilton Otel'de düzenlenen düğün törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, önceki dönem Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan adayı Serkan Erçili, siyasetçiler, meslektaşları ve davetliler katıldı.

Feray Okyanus Toprak ve Zafer Şaban Kaya çiftinin nikahını Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt kıydı. Çiftin şahitliğini Kadir Albayrak, Rasim Yüksel, Serkan Erçili ve gazeteci Gülgün Pala Keçeci yaptı.Evlilik cüzdanını Feray Okyanus Toprak'a veren Başkan Albayrak, ömür boyu mutluluklar diledi.
Çifti yalnız bırakmayan davetliler düğünde gönüllerince eğlendi. Trakya Bölge gazetesi olarak çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 
Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: GAZETECİ, FERAY, OKYANUS, TOPRAK, EVLENDİ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı