Haber Detayı
14 Eylül 2018 - Cuma 18:29
 
HALKIN GÖNLÜNDE TAHT KURAN KAYMAKAM GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI
Tayini Manisa'nın Salihli ilçesine çıkan Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, yeni görev yerine duygusal bir törenle uğurlandı. Kaymakam Kılıç görev yaptığı sürece tüm halkın sevgisini kazanmıştı.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ -  Tayini Manisa'nın Salihli ilçesine çıkan Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, yeni görev yerine duygusal bir törenle uğurlandı. 

Hükümet Konağı bahçesinde yapılan törende Kaymakam Kılıç, alkışlarla karşılandı. Kendisini uğurlamaya gelen vatandaşlarla ve iş arkadaşlarıyla tek tek vedalaşan Kılıç, daha sonra kısa bir konuşma yaptı. 

Çorlu'da geçirdiği günleri meslek hayatı boyunca unutmayacağını ifade eden Kılıç, burada çok güzel anılar yaşadığını söyledi. 

Kılıç, Çorlu'daki görev süresi içerisinde çok önemli zamanlar yaşadığını belirterek, şunları kaydetti:

"Çorlu benim meslek hayatımda çok önemli bir yerde. Burada çok güzel dostluklar kurduk ve bunların ömür boyu devam edeceğini düşünüyorum. Buradan ayrılırken sizleri hiç unutmayacağımı bir kez daha belirtmek istiyorum. Çorlu'da 15 Temmuz gibi önemli bir zamanı beraber yaşadık ve bertaraf ettik. Bunlar insan hayatında çok sık yaşanacak ve kolayca unutulacak şeyler değil."

Kaymakam Levent Kılıç ve eşi Meral Kılıç'ın törende gözyaşlarına hakim olamadıkları görüldü. (aa)

 
Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: HALKIN, GÖNLÜNDE, TAHT, KURAN, KAYMAKAM, GÖZYAŞLARIYLA, UĞURLANDI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı