Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 17:14
 
İMAMOĞLU SÜLOĞLU BELEDİYESİ'NE BİR TIR ÇÖP KONTEYNIRI HİBE ETTİ
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Süloğlu Belediye Başkanlığı’na 800 litre hacimli bir tır çöp konteynırlarını hibe gönderdi.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ilçeye gelen bir tır çöp konterynırların teslimatı sırasında yaptığı açıklamada;” ilçemizde çalışmalarımız hızla devam ediyor. Kendi çalışmalarımızın dışında ilçemize fayda sağlayacak hizmetleri de  getirmeye çalışıyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nu ziyaretimizde bazı eksiklerimizin olduğunu ve kendisinin de en kısa sürede ilgileneceğini belirtmişti. Mahalli idareler Müdürlüğünün aracılığıyla ilçemize ilk etapta 30 adet yaklaşık değeri 50 bin lira olan 800 litre hacimli çöp konteynırlarımızı teslim aldık. İlçemizde eskiyen, bakımsız ve ihtiyaç olan noktalardaki konteynırlar ile değişimine bugün itibariyle başlıyoruz. İlçe halkım adına sosyal belediyecilik örneği gösteren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ediyorum. Ekrem başkan ile bizim ortak özelliğimiz ayrım yapmaksızın, sevgiyle ve şeffaflıkla hizmet anlayışımızın olmasıdır. İnşallah çalışmalarımıza ara vermeden hızla devam edeceğiz. Biz başta Edirne Belediyemiz olmak üzere tüm kurum kuruluşlarımızla halkımıza fayda sağlayacak tüm çalışmalarda işbirliği yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

           İstanbul Büyükşehir Belediyesinden hibe gelen yeni çöp konteynerları ilçe genelindeki eskileriyle değiştirilmeye başlandı.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: İMAMOĞLU, SÜLOĞLU, BELEDİYESİ'NE, BİR, TIR, ÇÖP, KONTEYNIRI, HİBE, ETTİ, , , ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı