Haber Detayı
15 Eylül 2018 - Cumartesi 21:05
 
İZZET VOLKAN ELEŞTİRİLERDEN RAHATSIZ OLDU
Çorlu TSO ödül töreninde CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun'un ülkenin ekonomik ve siyasi gidişatı hakkındaki konuşması Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan'ı rahatsız etti. Volkan, yaptığı bir yazılı açıklamayla rahatsızlığını dile getirdi.
Siyaset Haberi


İzzet MEDE - Çorlu TSO gecesinde konuşan Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik ve siyasi duruma değinmişti. Volkan'ın eleştiriye gelmemesi bazı çevrelerde şu tepkiyle karşılaştı, "Çorlu esnafını ve iş adamlarını temsil eden bir oda başkanı eğer konumu itibarı ile eleştirilere gelmiyorsa o zaman gönlünü okşayacak adamlar çağırsın. Konuşan Tekirdağ halkının seçtiği bir milletvekili doğru veya yanlış eleştirilerde bulunacak. Karşı tarafın verecek bir cevabı varsa onlarda çıkıp kürsüde cevap vermeli." 

Çorlu TSO başkanı İzzet Volkan şu açıklamayı yaptı, "Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde gerçekleştirdiğimiz “60. Yıl Ödül Töreni” kapsamında kürsüde protokol gereği söz hakkı verilen Sayın İlhami Özcan Aygun’un gerçekleştirdiği siyaset içerikli konuşma nedeni ile açıklama yapma gereği duyulmuştur.

Böylesi özel bir günde istihdam, üretim, ihracat başarılarından dolayı ödül alan oda üyelerimizi tebrik etmek yerine sadece şahsi siyasi çıkarlar adına yapılan konuşmayı kınıyoruz.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ülke ve bölge ekonomisine fayda sağlamak adına yaptığı çalışmalara devam edecek olup, bu çalışmaların hiçbir siyasi parti veya şahsın çıkarları doğrultusunda kullanılmasına izin verilmeyecektir.

Bu vesile ile programımıza katılan mülki amirlerimize, belediye başkanlarımıza, siyasi parti başkanları ile teşkilatlarına, tüm üyelerimize ve basın mensuplarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz."

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: İZZET, VOLKAN, ELEŞTİRİLERDEN, RAHATSIZ, OLDU, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı