Haber Detayı
16 Şubat 2020 - Pazar 17:28
 
KIRKLARELİ BELEDİYE BAŞKANI KESİMOĞLU, MUHARREM İNCE'YE KAFAMI ATTI
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu ile Muharrem İnce'nin dün gece yarılarına kadar toplantı yaptığı ve toplantıda Kesimoğlu'nun Muharrem İnce'ye kafa attığı iddia edildi. İnce, söz konusu iddiaları fotoğrafla yalanladı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - CHP'li Muharrem İnce'yle Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu hakkında olay yaratacak bir iddia gündeme geldi. Kesimoğlu'nun Muharrem İnce'ye kafa attığı iddia edilirken, Muharrem İnce bu iddiayı bir fotoğrafla yalanladı.

Odatv'nin haberine göre, önceki gün CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Muharrem İnce, dün gece de Çankaya'da Yaşamkent'teki ofisinde Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu ile bir görüşme yaptı. Görüşme esnasında iki ismin kavga ettiği ileri sürüldü.

HASTANEYE GİTMEDİ İDDİASI

İnternethaber sitesinin haberine göre, dün gece yarısı saat 23.00 sularında, sebebi bilinmeyen tartışma sırasında, Kesimoğlu'nun Muharrem İnce'ye kafa attığı ve İnce'nin burnunda hasar oluştuğu iddia edildi.

Belediye Başkanı Kesimoğlu'nun, ofisten ayrılırken kapıda Muharrem İnce'ye kafa attığı, İnce'nin burnunun kanadığı ve hasar oluştuğu iddia edilirken, Muharrem İnce'nin olayın duyulmaması için hastaneye gitmediği, ofise doktor çağrıldığı ileri sürüldü.

Toplantıda, eski Yalova Valisi Yusuf Erbay'ın da olduğu belirtildi.

DESTEK OLMUŞTU

Mehmet Kesimoğlu, CHP'nin kendisini aday göstermemesi üzerine seçime bağımsız aday olarak girmiş ve belediye başkanı seçilmişti. Kesimoğlu, aday gösterilmemesinin nedeninin Muharrem İnce'nin CHP Genel Başkan adaylığına destek vermek olduğunu açıklamıştı.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: KIRKLARELİ, BELEDİYE, BAŞKANI, KESİMOĞLU,, MUHARREM, İNCE'YE, KAFAMI, ATTI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı