Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 13:19
 
KADİR ALBAYRAK GEZİYOR
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Doğu Batı Trakya Belediyeler Birliği (TRAKYAKENT) Yönetim Kurulu Başkanı ve Trakya'nın tek büyükşehir belediye başkanı olarak Trakya Bölgesi'ndeki belediye başkanlarını ziyaret etti.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Başkan Kadir Albayrak, Kırklareli ve Edirne'ye gerçekleştirdiği ziyaretlerde Büyükkarıştıran Belde Belediye Başkanı Ertuğrul Çamlıca, Ahmetbey Belde Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Evrensekiz Belde Belediye Başkanı Mustafa Nalbant, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Geren, Büyükmandıra Belde Belediye Başkanı Ersan Çölgeçen, Karahalil Belediye Başkanı Aykut Yakut, Alpullu Belediye Başkanı Erhan Ceylan, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Meriç Belediye Başkanı Erol Dübek, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile bir araya geldi. Belediye başkanlarının makamlarında gerçekleşen ziyarette çalışmalar ile ilgili  görüş alışverişinde bulunuldu.

"KENDİLERİNE MİSAFİRPERVERLİKLERİ NEDENİYLE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Başkan Kadir Albayrak gerçekleştirdiği ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada ilçe belediye başkanları ile son derece verimli görüşmeler gerçekleştirdiğini belirterek, "Trakya Bölgesi gerek tarımı gerekse de sanayisi ve kültürel değerleri ile son derece önemli bir bölge. Biz hem Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hem de TRAKYAKENT olarak ilimizde gerçekleştirdiğimiz yatırımların yanında bölgemizin de kalkınması adına çalışıyor, bu amaçla projelere üretiyoruz. Bugün Kırklareli ve Edirne ilçe belediye başkanlarımız ile de bu konuları görüştük. Kendilerine misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür ediyorum." dedi.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: KADİR, ALBAYRAK, GEZİYOR,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı