Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 14:26
 
KEŞAN BELEDİYESİ'NDE KIŞ DÖNEMİ SPORLARI BAŞLADI
Voleybol, basketbol, jimnastik, pilates branşlarında açılan kurslar, Keşan Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde veriliyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Keşan Belediyesi’nin çocukların sporla tanışmalarını ve spor yaparak yetişen bireyler olmalarını amaçlayan bir belediye olduğunu belirten Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü Mürüvvet Buruk, “Kış dönemi sportif kurslarımız başladı. İlçemizde yaşayan çocuklarımızın aktif spor hayatına katılımını arttırmak ve spor yapma kültürünü geliştirmek amacıyla kurslarımızı gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızın eğitimli ve sağlıklı gelişmelerini önemsiyoruz. Çeşitli branşlarda hizmet verdiğimiz kurslarımızla çocuklarımızın spor eğitimi alarak, kötü alışkanlıklardan kurtulmasını, spor yaparak sağlıklı bireyler olmalarını amaçlıyoruz.” dedi.

Buruk, bugüne kadar birçok alanda ilçedeki vatandaşlara spor yapma imkanı yaratan Keşan Belediyesi’nin, pilates kursuyla özellikle Keşan’da ev hanımlarını ve gençleri de spora yönlendirme hedefinde olduğunu kaydetti.

Mürüvvet Buruk, kurslara başvurularla ilgili olarak Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Keşan Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’ne müracaat edilebileceğini ifade etti.

Haziran 2020’de sona erecek kurslarla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne 0284 714 11 22 (1262)’den ve Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü Mürüvvet Buruk’a 0543 215 69 77’den ulaşabiliyor.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: KEŞAN, BELEDİYESİ'NDE, KIŞ, DÖNEMİ, SPORLARI, BAŞLADI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı