Haber Detayı
12 Şubat 2021 - Cuma 01:22
 
KEŞAN'DA 11 MAHALLEYE 11 SEMT SAHASI İHALESİ YAPILDI
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Keşan ziyaretinde söz verdiği Keşan’da 11 mahalleye 11 semt sahası kazandırılması işiyle ilgili ihale, dün gerçekleştirildi.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Dün saat 11.00’de Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde İhale Komisyonu huzurunda başlayan ihaleye 11 firma katıldı.

                İhale ilgili açıklamada bulunan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 11 Şubat’ta, saat 11.00’de 11 mahalle için 11 semt sahası ihalesini 11 firmanın katılımıyla gerçekleştirdiklerini kaydetti.

“Keşan için önemli bir projeyi daha hayata geçiriyoruz”

Keşan’da sporu bir yaşam biçimi olarak benimsemek ve benimsetmek istediklerini belirten Helvacıoğlu, “Keşan’ımızı; sporu ve sporcusuyla anılır bir kent yapmak için sizlere söz vermiştik. Bu kapsamda bugün; Keşan’ımız için önemli bir projeyi daha sizlerin huzurunda hep birlikte hayata geçiriyoruz. Keşan’ımızın güzel geleceğine ve daha da önemlisi kıymetli gençlerimize önemli bir mirası bırakmak için hazırlanıyoruz. Biz istiyoruz ki gençlerimiz spordan vazgeçmesin hem fiziksel hem de ruhsal olarak bu sahalarda kendilerine kazandırsınlar. Gençlerimiz; bu önemli projelerimizi uzun soluklu kılma ve hayata geçirme anlayışımızın kaynağıdır.” dedi.

“11 mahallemizdeki 11 semt sahamızda birlikte spor yapacağımız günlere çok az kaldı”

Yaptıkları tüm çalışmaların ilhamını gençlerden aldıklarını dile getiren Mustafa Helvacıoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Gençlerimizin ve halkımızın mutluluğunu gördükçe şevkimiz de azminiz de artıyor. Bu anlamda bugün; ihalesini gerçekleştireceğimiz bu önemli proje kurduğumuz güçlü altyapı, verdiğimiz destek, sağladığımız fırsatlarla gençlerimizin ve sporu destekleyen tüm vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Sporu yaymak ve herkesin spor yapabileceği altyapıyı oluşturmak için gayret ediyoruz. İnsan sağlığının önemini daha iyi anladığımız bu dönemde hayata geçirilecek bu yatırımın hayırlı olmasını temenni ediyorum. 11 mahallemizdeki 11 semt sahamızda birlikte spor yapacağımız günlere çok az kaldı. Bu hastalığı def eder etmez hep birlikte bu tesislerde spor yapacağız. Keşan’ımıza, gençlerimize, mahallelerimize tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun.”

Daha sonra ihalede 11 firmanın evrakları incelenerek, verdikleri rakamlar açıklandı.

İhalenin komisyon tarafından değerlendirilerek, sonucun önümüzdeki günlerde açıklanacağı kaydedildi.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: KEŞAN'DA, 11, MAHALLEYE, 11, SEMT, SAHASI, İHALESİ, YAPILDI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı