Haber Detayı
02 Nisan 2021 - Cuma 01:46
 
KEŞAN'DA FATURALAR CEPTE AĞAÇLAR YERDE
Keşan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Yasin Paçaman, yaptığı açıklamada, “SMS Fatura" uygulaması ile faturaların vatandaşların cep telefonlarına SMS ile gönderildiğini böylece ağaç kesimine engel olduklarını söyledi.
Haberi


TRAKYA 2000 - Yasin Paçaman, “SMS Fatura”nın hem doğaya hem de vatandaşa kazandırdığını kaydederek, “Kağıt kullanımının azalmasıyla daha fazla ağaç kesilmesinin önüne geçilecek. Günümüzde neredeyse herkes cep telefonu kullanıyor. Kaybolma riski bulunmayan ve çevreyi koruyan ‘SMS Fatura’ uygulaması vatandaşımızca tercih edilmeli. Çevremizi korumak ve gelecek nesillere aktırmak adına vatandaşlarımızdan ‘SMS Fatura’ya geçmelerini rica ediyoruz. ‘SMS Fatura’ya geçin rahat edin. Çünkü ‘SMS Fatura’ güvenlidir ve daima cebinizdedir.” dedi.

“Haydi ‘SMS Fatura’ya geçin faturanız cepte ağaçlar yerinde kalsın”

Keşan Belediyesi olarak temiz çevrenin gelecek nesillere aktarılması amacıyla çevreye duyarlı çalışmalara devam ettiklerini belirten Yasin Paçaman, sözlerini şöyle tamamladı: “Teknolojinin insanlığa sunduğu imkanlardan faydalanmalıyız. Bu çalışmalarımıza halkımızın destek vererek, SMS fatura uygulamasına geçmesini bekliyoruz. Vatandaşlarımız SMS faturaya kolayca kayıt olabilir. Vatandaşlarımız, SMS fatura uygulamasına geçmek için; ‘YEŞİLKEŞAN’ boşluk, abone numarası boşluk ve TC kimlik numarasını yazarak, 0535 036 64 59’a göndererek kolayca kayıt olabilir ve Keşan’ımızın daha yeşil kalmasına katkıda bulunabilir. Haydi ‘SMS Fatura’ya geçin faturanız cepte ağaçlar yerinde kalsın. ‘SMS Fatura’ ile daha yeşil Keşan.”

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: KEŞAN'DA, FATURALAR, CEPTE, AĞAÇLAR, YERDE, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı