Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 22:58
 
KİM BU EDEPSİZ BAŞKAN ADAYI?
Tekirdağ’ın çok ama çok büyük bir ilçesinde, bir partinin ilçe başkanı adayının (ilçe başkanı mı desek ) partili bir kadına yaptıklarını duyunca şaşıracaksınız.
Haberi


İlk duyduğumda inanamadım. Ancak anlatan sıradan biri değil partinin ilçe teşkilatı içinde en tepeye kadar yükselmiş biri.

Bu ilçe başkanı adayımız, partili bekar güzel bir kadını partinin çalışmaları bittikten sonra arabasına alıp evine bırakmak istiyor.

Ancak arabayı kadının evine değil de Çorlu Önerler Mahallesi’ne doğru sürüyor. Kadın “nereye gidiyoruz?” diyor ama adam(!) pekte oralı olmuyor.

Bu arada unutmadan yazalım, arabanın arkasında ise kadının kurt köpeği var.

Neyse, bu çok büyük ilçenin başkan adayı Önerler Mahallesi’ne yakın bir yerde arabayı durdurup bu güzel kadına asılmaya başlıyor. Kadın tepkisini koyuyor ancak adam(!) asılmaya devam ediyor.

Kadın, “Bak kurt köpeğini sana saldırtırım, seni önce nerenden ısırmaya başlayacağını tahmin edemezsin” der. Adam (!) oralı olmuyor.

Kadın sert bir şekilde bir kolunu adamın boğazından tutup arabanın koltuğuna yapıştırıyor. Kadın bir bacağını da adamın bacaklarının arasına koyup adamı kilitliyor.

Bizim politikacı, bu güzel ve narin kadının bu hareketlerinin karşısında hareket edemiyor. Adeta dili tutuluyor. Kadın var gücüyle adamın boynunu ve bacaklarını kitliyor. Meğer bu narin kadın karatede kara kuşak sahibiymiş.

Arkadaş anlatıyor ben hayretler içinde dinliyorum. Bana masal gibi geliyor. Gazeteciyiz ya; arada bir olayın gerçek olup olmadığını anlamak için cinlik yapıp ters sorular soruyorum.

Partinin ilçe teşkilatının tüm kademelerinden görev yapmış arkadaş facebook’u açıp kadının fotoğrafını gösteriyor. Allah için çok güzel kadın.

Ben olayı arada bir sorduğum sorularla arkadaşın detaylara girmesini sağlıyorum. Ama burada uzun uzun anlatmaya gerek yok.

Neyse, pabucun pahalı olduğunu gören bu ilçe başkanı adayı ( başkan mı desek) kadını eve bırakıyor.

Kadın, ertesi günü bizim arkadaşın eşine başından geçenleri anlatıyor. Ancak bizim arkadaşın eşi olaylar büyümesin diye , “bu adam nasıl biri” diye eşine soruyor. Arkadaşımda eşine sıradan bir cevap veriyor. Eşi konuyu üstü kapalı anlattığı için önce pek önemsemiyor.

Bir gün sonra benim arkadaşla o adam(!) bir yerde karşılaşıyor. Asılan adam konuyu kadına getirip, “sen onun kadın olduğuna emin misin? Dönme olmasın?” gibi cümleler sarf ediyor. Çapkınlık yapayım derken az daha kadından dayak yiyecek durumuna düşen bu ilçe başkanı adayımız ne bilsin kadının karatede kara kuşak sahibi olduğunu. Onun için böyle güçlü bir kadın olsa olsa dönme olabilir düşüncesinde.

Neyse, işte bu adam(!) şimdi çok ama çok büyük bir ilçede partinin ilçe başkanı adayı (başkanmı desek). Eeee, arkasında makam sahibi kişilerde var. Bu partinin başka bir ilçe belediye başkanı zaten uçkur düşkünü olarak biliniyor. Partili partisiz bu başkanın uçkur düşkünü olduğunu bilmeyen yok.

Diğer ilçeye de bu adam(!) seçilirse seyredin gümbürtüyü.

 

                                                                              İzzet MEDE

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KİM, BU, EDEPSİZ, BAŞKAN, ADAYI?,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı