Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 15:27
 
LİFEPORT HOSPITAL BASIN MENSUPLARIYLA İFTARDA BULUŞTU
Mayıs.2019 tarihi itibariyle resmi olarak yeniden sağlık hizmeti vermeye başlayan LIFEPORT HOSPITAL yeni sahipleri ile finansal olarak daha güçlü ve daha güvenli adımlarla sektöre cesur bir dönüş yaptı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - İlk dönemde temel branşlarda faaliyet gösterecek olan LIFEPORT HOSPITAL, deneyimli hekim kadrosu ve teknik alt yapısı ile Çorlu ve çevre ilçelere de sağlık hizmeti veryor. Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmayı görev edinen Lifeport Hospital güncel tıbbi yaklaşımları, hasta memnuniyetini ve halk sağlığını en üst değer olarak benimsiyor ve bu rotada ilerlemeyi ilke edindi.

7 bin 500m² kullanım alanı olan hastane binasının toplam yatak kapasitesi 75 adet olup bunun 17 adedi erişkin yoğun bakım, 13 adedi yeni doğan yoğun bakım yatağıdır. Erişkin yoğun bakım ünitesinde yoğun bakım yataklarının 7 adedi tek kişilik yoğun bakım odası olarak hizmet vermektedir. Ameliyathane oda sayısı 4 adet olan hastanede ayrıca 1 doğumhane, endoskopi ünitesi, Tıbbi Laboratuvar, radyoloji ünitesi, multiselice 2 kesit tomografi yer almaktadır. 25 adet Poliklinik odası mevcuttur. Yemekhane, toplantı salonu, kafeterya, sergi salonu, otopark ve bahçe yer almaktadır.

LIFEPORT HOSPITAL’da tek kişilik konforlu hasta odaları, 3 süit oda bulunmakta olup, 75 yatak kapasitesi mevcuttur. Süit odalar 36 m², standart odalar 27,5 m²’dir. Tüm hasta odaları ve WC’lerde hemşire çağrı sistemi bulunmaktadır. Tüm hasta odaları pencereli ve gün ışığı alır konumdadır. Tüm hasta odalarında led aydınlatma sistemi bulunmaktadır.

LIFEPORT HOSPITAL, yeni yönetim anlayışıyla hizmet kalitesini yükselterek bölgede örnek bir sağlık kuruluşu olmak için azimle ve mücadeleci bir ruhla kararlı adımlarla ilerlemeyi hedeflenmektedir.

Lifeport Hospital dün Çorlu'da basın mensuplarına iftar verdi. 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: LİFEPORT, HOSPITAL, BASIN, MENSUPLARIYLA, İFTARDA, BULUŞTU,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı