Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 00:21
 
LİLA'DAN YENİ ÜRÜN: MAYLO OOO!
Lila Group’un çok hesaplı ve kaliteli serisi Maylo ooo! yeni ürünü 'Maylo ooo! Peçete' ile sofralarınıza şıklık katmaya geliyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Lila Group’un samimi ve yenilikçi markası Maylo’nun bilindik kalitesini daha hesaplı olarak kullanıcılarına sunduğu Maylo ooo! ürün serisi gönülleri fethetmeye devam ediyor. Maylo ooo! serinin en yeni üyesi ve ilk günlük peçetesi olan Maylo ooo! Peçete, sofralarda pratikliğe yeni bir ivme kazandırıyor.

Maylo ooo’nun yeni üyesi canlı ve renkli ambalajı ile dikkatleri üzerine çekerken100'lü paketi, avantajlı fiyatı ve kalitesiyle görenleri hayrete düşürüp adeta “Ooo!” dedirtiyor. Hızlı, pratik, ekonomik ve güvenli bir alışveriş imkânı sunan Maylo ooo!’nun tuvalet kâğıdı 16 ve 32’li paketlerde, kâğıt havlusu ise 6 ve 12’li paketlerde satışa sunulurken, Maylo ooo! Peçete sofraların kurtarıcısı olmaya geliyor.

Maylo güvencesiyle daha az ödeyerek ihtiyaç duyulan kaliteye ulaşmak isteyenler için özel olarak tasarlanan Maylo Ooo! Peçete, marketlerdeki yerini alırken, Maylo ooo! kâğıt havlu, tuvalet kâğıdı ve şimdi de peçete kategorisinde kullanıcılarına çözüm sunuyor.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: LİLA'DAN, YENİ, ÜRÜN:, MAYLO, OOO!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı