Haber Detayı
28 Ocak 2019 - Pazartesi 13:58
 
MARMARAEREĞLİSİ'NDE HİKMET ATA'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ
Geçtiğimiz günlerde Demokratik Sol Parti’den adaylığını açıklayan Hikmet Ata, Marmara Ereğlisi ilçe binası önünde düzenlenen aday tanıtım toplantısına büyük bir konvoy eşliğinde gelerek adeta gövde gösterisi yaptı.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Cumartesi günü saat 14.00’te gerçekleşen Demokratik Sol Parti Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı Tanıtım Toplantısı adeta bir miting havasında gerçekleşti. Yaklaşık bin kişinin katıldığı toplantıya halk büyük ilgi gösterdi.

Hikmet ATA’yı destekleyen DSP’li vatandaşlar büyük bir araç konvoyu ile Marmara Ereğlisi Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan alana coşkulu bir giriş yaptı. İlçe başkanlığının önünde yaklaşık bin kişinin toplandığı görüldü.

Aday tanıtım toplantısına DSP İl Başkanı Mehmet Yaman, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı. Toplantıda ilk konuşmayı yapan DSP İl Başkanı Mehmet Yaman partisinden belediye başkan adayı olan Hikmet Ata’ya DSP rozeti takarak kendisini tebrik etti. Daha sonra bir konuşma yapan Yaman “Öncelikle partimize katılarak Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı olan ve bize büyük bir güç katan Hikmet Ata’yı kutluyorum. Süreci iyi yöneterek 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Marmaraereğlisi’nde DSP’nin gücüne güç katmasını sağlayan sevgili ilçe başkanım Sinan Kutbay’a da teşekkür ediyorum. Görüyorum ki Hikmet Ata’nın DSP çatısı altında olması ve buradan belediye başkan adayı çıkmasına benim kadar Marmaraereğlisi vatandaşlarıda sevinmiş ki bu meydanı doldurdular. İnanıyorum ki Hikmet başkan ile birlikte Marmaraereğlisi Belediye Binasına DSP bayrağını dikeceğiz.” dedi.

HALKIMIZIN İSTEĞİNE YÜZÜMÜ DÖNEMEDİM

Daha sonra söz alan DSP Belediye Başkan Adayı Hikmet ATA coşkulu kalabalığa seslenerek bir konuşma yaptı ve şunları söyledi. “Marmaraereğlisi’nin çok değerli vatandaşları. Sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Hoş geldiniz diyorum. Halkımızın yoğun istek ve taleplerine yüzümü dönemedim. Onların desteğini yüreğimde hissederek bu coşku dolu desteği arkama alarak Demokratik Sol Parti’ye geçmiş ve belediye başkanlığına buradan aday olmuş bulunuyorum.

HALK İTTİFAKI KURDUK

Böylelikle biz de Marmaraereğlisi’nde Cumhur ittifakı ve Millet ittifakına karşı Halk ittifakı ile çıkıyoruz. Ben de halkın adayı olarak sizlerin yüzlerini güldürmek, sizlere gereken hizmetleri ayırım yapmadan, layıkıyla tüm halkımıza ulaştırabilmek için Demokratik Sol Parti’den adaylığımı açıklıyorum. Allah yardımcımız yolumuz açık olsun. Marmaraereğlisi belediye başkanlığına doğru başlatmış olduğumuz bu yürüyüş halkımıza hayırlı uğurlu olsun.  Sağ olun, var olun. Beni burada yalnız bırakmayıp destekleyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: MARMARAEREĞLİSİ'NDE, HİKMET, ATA'DAN, GÖVDE, GÖSTERİSİ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı