Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 13:47
 
MİNİKLERİN SİNEMA KEYFİ
Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde bulunan minik öğrenciler sosyal ve kültürel yönden gelişimlerini desteklemek için Trend Arena Avm’de sinema keyfi yaşadı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Ergene Belediyesinin en büyük eğitim hizmetlerinden biri olan Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde bulunan öğrenciler sinema ile tanıştı. Sosyal ve kültürel yönden gelişimlerini desteklemek için öğretmenleri ile birlikte Tren Arena Avm’de Kral Şakir isimli çocuk sinemasını izleyen minikler sinemadan büyük keyif aldı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Beren Bebek Çocuk Akademisinde bulunan minik öğrenciler için sosyal aktiviteler düzenlediklerini dile getirerek bu aktivitelerden birinin de sinema etkinliği olduğunu belirtti. Başkan Yüksel, “Bu tür sosyal aktiviteler çocuklarımızın gelişimi için çok önemli. Öğrencilerimizin ruhsal ve fiziksel gelişiminin yanı sıra çevreyi tanımaları da gerekiyor, bu şekilde düzenlenen etkinlikler, aktiviteler ile çocuklarımız çevrelerini de tanımış oluyor. Bu tür çalışmaları önemsiyoruz ve bundan sonrada çocuklarımızın gelişimleri için aktivitelerimiz devam edecektir” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: MİNİKLERİN, SİNEMA, KEYFİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı