Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 15:43
 
ORİON 20 YAŞINDA
Trakya’nın ilk alışveriş merkezi Orion AVM, açılışının 20. yıldönümünü kutluyor. Yıldönümü kampanyası kapsamında müşterilerine binlerce lira kazandıran Orion, 16 Ekim Çarşamba günü de ziyaretçilerini eğlenceli etkinliklerle ağırlayacak.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Orion Alışveriş Merkezi, 16 Ekim Çarşamba günü 20. yaşını dolduruyor. Tam 20 yıldır Trakya’ya hizmet veren, yıllar içinde gelişimini sürdürerek marka karmasını güçlendiren, bölge halkına her zaman ilkleri yaşatan Orion AVM, yıldönümü mutluluğunu ziyaretçileriyle paylaşıyor.

Geçtiğimiz hafta başlayan 20. yıl özel kampanyası ile müşterilerine bugüne kadar 30 bin TL değerinde O-Para kazandıran Orion’da kampanya devam ediyor. 20. Yıl kampanyası ile Orion mağazalarında aynı gün içerisinde 250 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapanlar 25 TL, 500 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapanlar 50 TL, 1.000 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapanlar ise 100 TL değerinde O-Para kazanıyor. Kazanılan O-Para’larla ziyaretçiler üye mağazalardan diledikleri gibi alışveriş yapabiliyor. Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım şartları Orion Danışma’dan öğrenilebilir.

Alışveriş kampanyasının yanı sıra eğlenceli etkinlikler de 16 Ekim Çarşamba günü yine Orion’da olacak. 15:00-20:00 saatleri arasında çocuklar için profesyonel yüz boyama ve sosis balon etkinliği gerçekleştirilecek. Saat 19:00’da da illüzyon gösterisiyle ziyaretçiler keyifli ve heyecanlı dakikalar yaşayacaklar.

20 yıl dolayısıyla gururlu ve mutlu olduklarını ifade eden Orion AVM Genel Müdürü Meral Bostan şunları söyledi :

   “Şimdi 20. yılımızı kutluyoruz, çok gururluyuz. 20 yılda 100 milyondan fazla yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırladık. Sürekli kendimizi yenileyen, çağın gereklerine ayak uyduran yapımızla sadece alışverişin değil Çorlu’daki sosyal hayatın da merkezi olduk. Çorlulular burayı buluşma noktası haline getirdiler, alışveriş merkezimiz Çorlu’nun merkezi ve sembollerinden biri oldu. Bu sebeple kurucularımıza, iş ortaklarımıza, Orion ekibimize, AVM çalışanlarımıza ve siz değerli ziyaretçilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz.

   Açıldığımız günden bugüne ziyaretçilerimizin en özel anlarına ev sahipliği yaptık; burada tanıştılar, evlilik teklifi aldılar, yıldönümlerini, doğum günlerini kutladılar, hatta Orion’da evlenen bile oldu. İlk yıllarımızda etkinliklerimize katılan çocuklar, büyüdüler evlendiler ve kendi çocuklarıyla yine Orion’a geldiler. Orion’da birbirinden güzel anılar birikti ve biz de bu anılara şahitlik etmenin mutluluğunu yaşadık. Sadece mutluluğu değil acılarını da paylaştık elimiz erdiğince, yaraları sarmaya eksikleri tamamlamaya çalıştık. Onlarca sosyal sorumluluk projemizi bu amaçla gerçekleştirdik. Binlerce çocuğumuzun yüzünü güldürdük; okul ihtiyaçlarını karşıladık, yılbaşında dileklerini gerçeğe dönüştürdük, onlarla birlikte büyüyecek fidanlar diktik, eğitimlerle ufuklarını açtık, sinemayla tanıştırıp hayallerini zenginleştirdik. Yaşlılarımızı ve engellilerimizi de unutmadık; onları hayatın içine daha çok katacak projeler gerçekleştirdik, alışveriş merkezimizde ağırladık, tüm dönüşümümüzü tamamlayarak USTAD belgemizi aldık ve “Engelsiz AVM” olduk. İnsanların yanı sıra çevremiz için de çalıştık; yeşil enerji üretimimizi hayata geçirdik, atık yağ ve geri dönüşüm projeleriyle farkındalık yarattık, mağazalarımızla birlikte çevreci uygulamaları iş akışlarımıza dahil ettik. Elbette sahipsiz canları da unutmadık; tüm restoranlarımızla işbirliği yaptık ve her gün, artan yemeklerin toplanarak sokak hayvanlarına en iyi şekilde ulaşmasını sağladık. Sivil toplum kuruluşları ve Çorlu Kaymakamlığı’yla birlikte pek çok projeye imza attık, daha iyi bir Çorlu için çalışmayı da 20 yıl boyunca hiç ihmal etmedik.

   Bundan sonra da aynı azim ve tutkuyla, Çorlu için, bölgemiz için ve müşterilerimiz ve markalarımız için çalışmaya, hayata değer katmaya devam edeceğiz.”

 
Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ORİON, 20, YAŞINDA,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı