Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 18:15
 
ÖZLEM BAŞKANDAN ANNESİNİ GÖREMEYEN PANDEMİ HEMŞİRESİNİN ANNESİNE SÜRPRİZ
Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, belediyenin iletişim hattına ulaşarak talepte bulunan koronavirüs pandemisi ile mücadelede yoğun bir şekilde çalışan birçok sağlık emekçisi gibi aylardır ailesini göremeyen sağlık personeli Gamze Bilir adına annesine anlamlı bir sürpriz gerçekleştirerek anneler gününü kutladı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Yoğun bir şekilde çalışan birçok sağlık emekçisi gibi aylardır ailesini göremeyen Gamze Bilir’in anneler günü sürprizine Uzunköprü Belediyesi ortak oldu. Görevde olduğu için Uzunköprü Belediyesini arayarak annesine sürpriz yapmak istediğini belirtmesi üzerine Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ve belediye personeli ellerinde çiçek pasta ve koruyucu maskeyle annesinin kapısını çaldı.

Pandemi hastanesinde hemşire olarak görevli kızı Gamze Bilir ile cep telefonundan görüntülü olarak bağlandığı annesi Nevin Tanyer'in anneler gününü kutladı. Sürpriz karşısında şaşıran anne Nevin Tanyer, "Çok sevindim, çok mutlu ettiniz beni. Hiç böyle bir şey beklemiyordum " diyerek teşekkür etti.


 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÖZLEM, BAŞKANDAN, ANNESİNİ, GÖREMEYEN, PANDEMİ, HEMŞİRESİNİN, ANNESİNE, SÜRPRİZ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı