Haber Detayı
12 Ocak 2020 - Pazar 22:49
 
RASİM YÜKSEL AK PARTİ'NİN 100 BAŞKAN LİSTESİNDE VAR MI?
Çanakkale'de düzenlenen bir programda konuşan AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, önümüzdeki günlerde, diğer partilerden 100'e yakın belediye başkanının AKP'ye geçeceğini iddia ederek, "Başlıyoruz, her hafta 5 arkadaşımız, her partiden bir belediye başkanımız tören ile AK Parti´ye katılacak. Yüze yakın farklı belediyeden AK Parti´ye katılım olacak" dedi. Bu isimler arasında Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in olup olmayacağı merak ediliyor.
Haberi


İzzet MEDE - Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu Beldesi’nde, AKP Küçükkuyu Belde Teşkilatı’nın 7´’nci Olağan Kongresi, Zeytin Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Kongreye, AKP Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AKP İl Başkanı Naim Makas, ilçe ve belde belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Önümüzdeki günlerde diğer partilerden 100´e yakın belediye başkanının AKP rozeti takacağını ifade eden Grup Başkanvekili Bülent Turan, şunları söyledi:"Başlıyoruz, her hafta 5 arkadaşımız, her partiden bir belediye başkanımız tören ile AK Parti´ye katılacak. Yüze yakın farklı belediyelerden AK Parti´ye katılım olacak.

Birileri kavga ederken AK Parti´nin nasıl büyüdüğünü beraber göreceğiz. AK Parti devlet partisi oldu diyorlar, bir defa devletçi olmak bir şeref. Biz millet ile beraber yürüdük."


 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: RASİM, YÜKSEL, AK, PARTİ'NİN, 100, BAŞKAN, LİSTESİNDE, VAR, MI?,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı