Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 11:43
 
REYAP HASTANESİ'NE SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN TAM NOT
Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan kalite değerlendirmesinde Reyap Hastanesi Çorlu 98,38 puan alarak verdiği kaliteli hizmeti bir kez daha tescillendirmiş oldu.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde yer alan tüm özel ve kamu hastanelerini kapsayan değerlendirmeler kapsamında Özel Çorlu Reyap Hastanesi 100 üzerinden 98,38 kalite puanı elde ederek büyük bir başarıya imza attı.

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Verimlilik, Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde tüm özel ve kamu hastanelerini kapsayan değerlendirmeler yapılmakta. Yapılan denetimler sonucunda Özel Reyap Hastanesi Çorlu, 100 üzerinden 98,38 kalite puanı elde ederek Çorlu'da büyük bir başarıya imza attı. Yapılan değerlendirmeler ile ilgili açıklamada bulunan hastane Başhekimi Dr. İbrahim OKTAY “Sağlık Bakanlığı Kalite (SKS) Değerlendirici Ekibi tarafından Çorlu Reyap hastanemizde 26-27 Eylül 2019 tarihlerinde Sağlıkta Kalite Standartları (SKS Hastane Versiyon 5) Değerlendirmesi yapılmıştır. Yapılan bu değerlendirme sonucu hastanemiz 100 üzerinden 98,38 puan alarak sunduğu hizmet kalitesini bir kez daha belgelendirmiştir. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eder, başarılarla dolu nice çalışma yılları dileriz.”dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: REYAP, HASTANESİ'NE, SAĞLIK, BAKANLIĞI'NDAN, TAM, NOT,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı