Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 11:47
 
SARIER, KAYIP MİLYON LİRANIN HESABINI RASİM YÜKSEL'E SORACAĞIM
AK Parti Ergene Belediye Başkan adayı Hamdi Sarıer, seçim çalışmalarına sokak sokak gezerek devam ediyor. Sarıer, cumartesi günü düzenlenen basın toplantısında Ergene Belediyesi'nde kayıp olanbir milyon 200 bin liranın hesabını da Rasim ergene'ye soracağını söyledi.
Gündem Haberi


Ak Parti Ergene Belediye Başkan Adayı Hamdi SARIER, pazar günü yoğun bir çalışmayla tamamladı. Sağlık Mahallesi'nde pazar pazarında halkla ve pazar esnafıyla buluşan SARIER yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ardından Ergene Tokatlılar Derneği'ne giden SARIER Tokatlılarla buluştu ve onların derlerini dinledi.

Sarıer, Velimeşe Mahallesi’nde Merhume Zeynep Erdoğan’ın cenaze törenine katıldıktan sonra Misinli Mahallesi’ne geçti. Misinli Mahallesi’nde ilk olarak ev ziyareti gerçekleştiren SARIER ev ve mahalle halkının sorun ve taleplerini dinledi. Oldukça olumlu geçen bu ziyaretten sonra Misinli Mahallesi’nde kahve ve esnaf ziyaretleri yaptı. SARIER yaklaşık 4 saat Misinli’de dokunulmadık el bırakmadı. Ardından Ahımehmet Mahallesi’nde kahve toplantıları düzenledi. Ahımehmet’te de mahalle halkı tarafından yoğun ilgi gösterilen SARIER bu sevgi selinin 31 Mart’ta Ergene için güzel sonuçlar doğuracağını belirtti. Ak Parti İlçe Teşkilat mensuplarınında yoğun katılımıyla geçen pazar programı gece geç saatlere kadar sürdü.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: SARIER,, KAYIP, MİLYON, LİRANIN, HESABINI, RASİM, YÜKSEL'E, SORACAĞIM,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı