Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 15:01
 
SARAY BELEDİYESİ: SAKLAMA PAYLAŞ
İmece usulüyle ihtiyaç sahibi vatandaşların mağduriyetlerini gidermek için Saray Belediyesi'nce kurulan’ Sosyal Mağaza’ dar gelirli vatandaşta yara sarmaya devam ediyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren mağazada; gelinlik, nişanlık, abiye, sünnet kıyafeti, takım elbise, bebek kıyafetleri, çocuk kıyafetleri ve ayakkabılar sterilizasyon ve temizlik işlemlerinin ardından ihtiyaç sahiplerine bedelsizce ulaştırılmak için raflarda yerini alıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: “Sosyal Mağazamızda 1 yıl içinde yaklaşık 1000 ihtiyaç sahibine ulaştık. 500 kadar çocuğumuza çeşitli zeka oyunu ve oyuncak armağan ettik. Ayrıca 119 otistik çocuğumuzun gelişiminde faydalı olabilecek oyuncaklar temin ettik.

Vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek adına bizden desteklerini esirgemeyen değerli Saray halkına sonsuz şükranlarımızı sunarız.” denildi.

İhtiyaç sahibi kişilerin ve Sosyal Mağazaya katkıda bulunmak isteyen vatandaşlar, detaylı bilgi almak için (0 282) 768 10 05 ve 0 541 768 10 05 no’lu telefonlardan başvurularını yapabilirler.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: SARAY, BELEDİYESİ:, SAKLAMA, PAYLAŞ, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı