Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 18:17
 
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ'NDEN 'ESNAFIMIZ KAZANSIN' PROJESİ
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel tarafından küçük esnafın ayakta kalmasına destek olmak amacıyla başlatılan “Esnafımız Kazansın” projesi, salgın nedeniyle zor günler yaşayan esnafa soluk olmaya devam ediyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Yerel esnaftan alışveriş yapmayı teşvik eden proje, Süleymanpaşa’da hemşehrilik bilincini pekiştirmek, esnafa sahip çıkarak yerel kalkınmaya katkıda bulunmak amacıyla bir yıldır sürdürülüyor.

Proje kapsamında esnafların camlarına tanıtım etiketleri yapıştırılmış, belirli noktalarda proje ile ilgili bilgilendirme broşürleri dağıtımı yapılmıştı.

YÜKSEL: “BUGÜN HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK KENETLENMEYE İHTİYACIMIZ VAR”

Projenin bir yıldır başarıyla yürütüldüğünü ve halkın yerel esnafına sahip çıktığını ifade eden Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “İçinde bulunduğumuz bu zorlu günlerde, milletçe birbirimize vereceğimiz destek her şeyden daha değerli. Süleymanpaşa Belediyesi olarak geçen yıl, alışveriş önceliğimizi yerel esnaflarımıza vermek amacıyla bir adım attık. “Esnafımız Kazansın” sloganıyla farkındalık yaratmayı hedeflediğimiz proje, kısa sürede siz değerli vatandaşlarımızdan gördüğü destekle, esnafımızın yüzünü güldürdü. Süleymanpaşa esnafımızın kalkınmasına destek olmak amacıyla, bugün her zamankinden daha çok kenetlenmeye ihtiyacımız var. Alışverişimizi yerel esnafımızdan yapalım. Esnafımız kazansın, Süleymanpaşa kazansın,” diyerek küçük esnafa sahip çıkma çağrısını yineledi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: SÜLEYMANPAŞA, BELEDİYESİ'NDEN, 'ESNAFIMIZ, KAZANSIN', PROJESİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı