Haber Detayı
16 Nisan 2020 - Perşembe 17:41
 
SÜLEYMANPAŞA'DA TAKSİ DURAKLARI DEĞİŞİYOR
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Süleymanpaşa’yı turizm merkezi haline getirmek için gerçekleştirdiği çalışmalara bir yenisi daha eklerken kent estetiği açısından düzenlemeler de yaparak şehri güzelleştirmeye devam ediyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Kent mobilyası olarak da adlandırılan kullanım alanlarını kötü görüntüsünden kurtarmak isteyen Süleymanpaşa Belediyesi, yenileme çalışmalarına taksi duraklarından başladı.

MODERN DURAK HİZMETE BAŞLADI

Değirmenaltı Mahallesi’ndeki taksi durağı ile başlayan çalışmada taksi durağı kötü görüntüsünden kurtarılırken taksicilerin konforlu ve çok amaçlı bir durakta hizmet vermesi sağlandı.

Yapılan çalışma kapsamında taksi durağının zemini sağlamlaştırma çalışmasının ardından modern durak kabinin montajı yapılarak hizmete açıldı.

YÜKSEL: “SÜLEYMANPAŞA’DA DEĞİŞİM BAŞLADI”

Çalışmaları yerinde inceleyen Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “Şehrimizi yenileme çalışmalarımıza taksi duraklarımız ile başladık. Tüm taksici esnafımıza ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun. Önemli bir geçiş güzergahında yer alan Süleymanpaşa ilçemiz yapacağımız yenileme çalışmaları ile turizm açısından bir cazibe merkezi haline gelecek. Birçok projemiz var. Bazılarının çalışmalarına başladık. Bazılarının ihaleleri yapıldı. Çok değil birkaç yıl içinde yaşanan değişimi hep birlikte göreceğiz. Süleymanpaşa’da değişim başladı.” açıklamasında bulundu.

YENİLEME ÇALIŞMALARINA 100. YIL MAHALLESİ İLE DEVAM EDİLECEK

Öte yandan Değirmenaltı Mahallesi’nde başlayan taksi duraklarının yenilenmesi projesinin 100. Yıl Mahallesi ile devam edeceği bildirildi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: SÜLEYMANPAŞA'DA, TAKSİ, DURAKLARI, DEĞİŞİYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı