Haber Detayı
26 Ağustos 2019 - Pazartesi 13:31
 
SÜLEYMANPAŞA'DA YAZIN ÖĞRENCİLERE 15 BRANŞTA EĞİTİM VERİLSİ
Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi’nde yaz boyunca devam eden kurslar tamamlandı. Kursa katılan öğrencilere sertifikaları, merkezde düzenlenen törenle Başkan Cüneyt Yüksel tarafından verildi.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Gençlik merkezinde 23 Ağustos Cuma günü düzenlenen programa, yaz okulları eğitim programına katılan öğrencilerle aileleri katıldı.

Spordan halk oyunlarına, akıl ve zeka oyunlarından müziğe 15 branşta eğitim verilen merkezde sınıfları ziyaret eden Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, öğrencilerle sohbet ederek sezon boyunca eğitim veren eğitimcilere teşekkür etti.

Yüksel, öğrenci ve velilerinden gelen yoğun talepler doğrultusunda, kursların kış döneminde de devam edebileceğini bu konuda çalışma yaptıklarını söyledi.

Yüzme kursuna devam etmek isteyen çocukların taleplerini de dikkate aldıklarını ifade eden Yüksel, önümüzdeki yıl kapalı yüzme havuzu imkanını sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Yüksel, etkinlikte yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Voleybol, basketbol, futbol, yüzme, halk oyunları, okçuluk, resim, bale, akıl ve zeka oyunları, piyano, gitar, keman, satranç, tenis ve kod atölyesi olmak üzere 15 branşta verdiğimiz yaz okulları eğitim programına katılan toplam 1.196 çocuğumuza bugün sertifikalarını vereceğiz. Her birini ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Genç kardeşlerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek hizmetlerimizi en kısa sürede hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Yükselen bir Süleymanpaşa’yı gençlerle birlikte inşa edeceğiz.”

Yüksel, sertifikalarını verdiği öğrencilerle günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: SÜLEYMANPAŞA'DA, YAZIN, ÖĞRENCİLERE, 15, BRANŞTA, EĞİTİM, VERİLSİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı